Zobacz opinie klientów.

REFERENCJE

Katarzyna


Powierzyłam w Jej ręce część mojego domu. Stolarkę okienną i drzwiową, oraz podłogi. Wypiaskowane drewno zostało ‚uszlachetnione’ i wydobyta struktura drewna nadała im charakter. Drewniane kufty i krzesła z rodzinnego strychu zdobią od niedawna moją sypialnię nadal pełniąc tą samą funkcję co 50 lat temu tyle że są odświeżone i bardziej zmysłowe. Gorąco polecam panią Monikę i Jej pracownię. Lubuję się w drewnie od zawsze, ale nie zawsze zwracałam uwagę na stare (lub nowe) meble do piaskowania, teraz robię to nagminnie. Meble po wypiaskowaniu przez p.Monikę są po prostu niepowtarzalne. Gorąco polecam.

Monika


Profesjonalnie, szybko, solidnie i przede wszystkim bardzo efektownie. Pani Monika „ożywiła” i „uratowała” wiele elementów wystroju mojego mieszkania. Podobnie jak Pani Katarzyna – gorąco polecam

Jolanta Jasińska


Właśnie dotarło do mnie biurko z pracowni p. Moniki. Już na fotkach wyglądało pięknie, ale na żywo - wzbudziło mój prawdziwy zachwyt.Nigdy nie miałam piaskowanego mebelka, ale nietrudno - nawet laikowi - dostrzec różnicę. Jestem zachwycona! Polecam tym, którzy szukają piękna na co dzień…

Zofia Lewicka


„Jeśli chcesz mieć w domu coś co Ci przypomina dzieciństwo zajedź do p. Moniki". Dla mnie p. Monika odnowiła starą szafę „CUDO” a już była w garażu. Nieprawdopodobne co Monika potrafi zrobić ze „staroci” jestem pełna podziwu, gorąco polecam.

Jarosław


Polecam wszystkim, którzy lubią otaczać się oryginalnymi meblami, we własnych kolorach. Zaletą jest to, że nawet te najbardziej zniszczone wracają do nowego życia. Dzisiaj już nic bym nie wyrzucił i odważniej oglądam to, co jest wystawiane na targach staroci.

Justyna


Mebel który wybraliśmy do renowacji dostał nowe życie dzięki Monice. Komoda prezentuje się super w naszym mieszkaniu i nadaje mu ciekawy stylowy wyraz. Mogliśmy wybrać kolor oraz odcień drewna dzięki czemu mebel świetnie komponuje się z pozostałymi elementami wystroju wnętrza. Wszystko bardzo sprawnie i profesjonalnie. Serdecznie polecamy!!! Naprawdę warto!!!

Marzena


Kupiłam u p. Moniki śliczną, bawarską szafkę i „morskie” krzesło. Są śliczne i „uduchowione”. Bardzo szybka, konkretna transakcja. Błyskawiczna przesyłka. Serdecznie polecam.

Kasia


Piękne meble, to za mało powiedziane. Monika nauczyła mnie, że drewno żyje… i pozwólmy mu na to, a ona nadaje tchnienie temu życiu. To niewiarygodne jak może wyglądać na nowo szafa, wytargana z garażu sąsiada która służyła za skład części do maszyn rolnych ;) Każdy przedmiot od Moni komponuję się w niesamowitą całość, gorąco polecam… ja jej zaufałam i cieszę się tym!

Beata Bodzenta


Kilka dni temu dostałam próbki podłóg, które Pani Monika wykonała dla mnie, ponieważ dzieli nas spora odległość. Podłogami jestem zachwycona, brak mi słów, jakość wykonania na najwyższym poziomie, przepiękna kolorystyka, nie wiem na co się zdecydować bo każda ma swój urok. Dzięki tym podłogom, wiem że uda mi się odtworzyć klimat jaki panował u mojej ukochanej babci. Jestem pełna podziwu dla talentu Pani Moniki, na pewno zamówię u niej wiele rzeczy, póki co gorąco polecam podłogi:):)

Irena Korczyk


Przypadek sprawił, że mogłam gościć u Pani Moniki w domu, a potem złożyć zamówienie. Przedmioty, które mogłam podziwiać w domu, jak również w Galerii w Ostródzie są unikatowe, przepiękne a dla miłośników drewna prawdziwą perełką. Pani Monika już odnawia mi stary zegar (pamiątka po dziadku). Polecam gorąco pracownię Pani Moniki tym,którzy kochają przedmioty z duszą.

K. i F. Walczakowie


Ponieważ żywimy sentyment do wiekowych mebli i przedmiotów, zamówiliśmy w Galerii „casa mia” regał i komodę do pokoju dziecięcego, należącego do naszej 4-letniej córeczki. Regał, który poddano renowacji jest nie tylko ozdobą, ale też zachwycającą pamiątką i wspomnieniem historii. Renowacja wykonana została zgodnie ze sztuką stolarską, oraz z uwzględnieniem dawnych technologii meblarskich. Komoda została zaprojektowana i wykonana specjalnie pod nasze potrzeby. Zachwyca urokiem i wdziękiem. Meble są piękne, solidne, ale przede wszystkim wykonane z dbałością o każdy detal!!! Urzekają ponadczasowym stylem. Wykonane zostały z poszanowaniem tradycji i w całości powstały z naturalnych materiałów. W pracy Pani Moniki Płechy widać duże doświadczenie w przywracaniu świetności starym meblom, ale przede wszystkim smak i pasję tworzenia rzeczy wyjątkowych! Dodatkowo, udało nam się kupić w galerii przepiękne lustro, w starych, stylowych ramach oraz niepowtarzalne lampki w stylu Empire.

Zadowoleni


Kupiliśmy u Pani Moniki w galerii bibliotekę piękna. Pani Monika ją odnowiła dobraliśmy piękny kolor i dziś się już nią cieszę. Wszystko przebiegało zgodnie z planem. P. Monika jest konkretna obiecała mi coś i mam nadzieję że słowa dotrzyma. Budujemy dom i będziemy chcieli jeszcze skorzystać z usług P. Moniki ponieważ byliśmy u niej w domu i widzieliśmy jej pracę. Polecam interesy z P. Moniką

Bogusława


Stary, zakurzony magiel, który od kilkudziesięciu lat stał zapomniany, dzięki pracy Pani Moniki odzyskał nowe życie i dumnie prezentuje się jako… piękny i oryginalny sekretarzyk. Polecam tę pracownię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *